Red menu f1f8002b03030644068b82786bba1003f893e2274f41eb70d263a9d784aeb30d

FAQ

FAQ

O HomeMakers

Czym jest HomeMakers?

HomeMakers to ogólnopolska, kompletna baza projektantów i architektów, która pozwala na wyszukanie i wybór specjalisty dopasowanego do indywidualnych preferencji klienta.

Dlaczego stworzyliśmy portal HomeMakers?

Portal HomeMakers został stworzony po to, aby zgromadzić w jednym miejscu oferty specjalistów oferujących usługi projektowe: design, architekturę wnętrz, aranżacje ogrodów oraz projekty architektoniczne.

Dla kogo jest dedykowany portal HomeMakers?

Portal HomeMakers jest dedykowany wszystkim zainteresowanym sztuką designu i architektury - zarówno firmom i specjalistom, którzy chcą zaprezentować swoją ofertę, jak i osobom, które poszukują specjalisty.

Dlaczego wybrać HomeMakers?

HomeMakers jest jedyną platformą skupijaącą wyłącznie sprawdzonych specjalistów z zakresu projektowania wnętrz, ogrodów i architektów, posiadających odpowiednie kwalifikacje. Dzięki kategoryzacji i uporządkowanej strukturze, każdy kto poszukuje odpowiedniego specjalisty znajdzie odpowiedniego eksperta.

Z kim współpracujemy?

Wśród zarejestrowanych partnerów HomeMakers znajdują się osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, duże firmy projektowe oraz międzynarodowe pracownie architektoniczne.

Dla projektantów

Dlaczego wybrać HomeMakers?

HomeMakers to jedyna w Polsce platforma dedykowana wyłącznie projektantom i architektom. Dzięki szerokiej promocji, informacja o Państwa firmie dotrze do osób poszukujących specjalisty z zakresu projektowania wnętrz, domów i ogrodów.

Jakie są korzyści?

HomeMakers gwarantuje promocję firmy wśród osób poszukujących specjalisty poprzez stronę internetową www.homemakers.pl, blog HomeMakers, kanał Facebook, Instagram oraz dedykowany newsletter.

Ile to kosztuje?

Współpraca z HomeMakers w ofercie promocyjnej jest całkowicie darmowa. Zarówno założenie konta, jak i jego prowadzenie oraz promocja na kanałach własnych jest pozbawiona wszelkich opłat.

Jak zacząć?

Rozpoczącie współpracy z HomeMakers jest bardzo proste. Wystarczy założyć konto, co możliwe jest po kliknięciu w ikonkę logowania, a następnie w link “Zarejestruj się”. Dla wszystkich nowych użytkowników przygotowaliśmy specjalny poradnik, w którym zawarte są podstawowe informacje, przydatne po rejestracji.

Dla odwiedzających

Czy muszę się rejestrować?

Nie, osoby poszukujące specjalisty nie muszą się rejestrować

Czy ponoszę jakieś koszty?

Nie, osoby poszukujące specjalisty nie ponoszą i nigdy nie będą ponosić kosztów z tym związanych.

Jak znaleźć właściwego specjalisty?

Aby znaleźć właściwego projektanta, należy kliknąć w odpowiednią kategorię w menu strony, a następnie wybrać lokalizację. Po zawężeniu wyników wyszukiwania, wyświetlą się wyniki dopasowane do potrzeb klienta.

Jak uzyskać kontakt ze specjalistą?

Kontakt z wybranym specjalistą jest niezwykle prosty. Wystarczy wejść w profil wybranego specjalisty i w menu po lewej stronie wybrać ikonkę “Kontakt”. W niej zawarty jest formularz kontaktowy, przez który można wysłać bezpośrednio wiadomość do specjalisty.

Projektant z którym się kontaktuję nie odpowiada- dlaczego?

HomeMakers oferuje możliwość kontaktu ze specjalistą poprzez formularz kontaktowy. Nie przechowuje jednak treści wysłanych przez użytkownika wiadomości, ani nie posiada informacji o dostarczeniu wiadności.

Zapisano